Odchudzanie Poznań

PROFESJONALNA PORADNIA DIETETYCZNA W POZNANIU – ODCHUDZAJ SIĘ POD OKIEM SPECJALISTY

Odchudzanie Poznań Często narzekamy na zbędne kilogramy. Czujemy się źle. Różnorodna, zdrowa dieta to sprawdzony sposób na odchudzanie. Jeśli chcemy osiągnąć pożądany efekt, powinniśmy wybrać dietę w pełni bezpieczną dla zdrowia. Tylko dieta stosowana pod okiem dobrego dietetyka może przynieść oczekiwane rezultaty. Odchudzanie „na własną rękę” może skutkować problemami zdrowotnymi i zaburzeniami hormonalnymi.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej poradni dietetycznej w Poznaniu. Pomagamy w procesie odchudzania osobom w różnym wieku – wiemy, że dobra dieta musi być odpowiednio zindywidualizowana i zbilansowana. Przed ułożeniem jadłospisu dla pacjenta dietetyk musi przeprowadzić szczegółowy wywiad żywieniowy.

Podczas ustalania diety należy wziąć pod uwagę przede wszystkim:

1

Dane antropometryczne, takie jak: masa ciała, wzrost, wiek i inne


Przy doborze odpowiedniej diety i najskuteczniejszego sposobu odchudzania ważna jest masa ciała oraz wzrost pacjenta. Priorytetem jest zawartość tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz wody metabolicznej w organizmie. Oferujemy pacjentom kompleksowy zakres badań. Wszystkie analizy wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu.

2

Przebyte choroby


Przed rozpoczęciem procesu odchudzania pod nadzorem dietetyka należy wykonać niezbędne badania, należą do nich: morfologia krwi, która pozwala wykryć ewentualne problemy zdrowotne wynikające, np. z niedoboru żelaza, poziom glukozy we krwi, profil lipidowy. Dodatkowo zaleca się sprawdzenie poziomu hormonów, w szczególności hormonu tarczycy.

3

Charakter pracy


Praca, jaką wykonujemy, ma znaczący wpływ na funkcjonowanie organizmu. Stres, siedzący tryb życia działa negatywnie na stan zdrowia człowieka. Charakter pracy powoduje również utrwalanie nieprawidłowych nawyków żywieniowych. Osoby pracujące do późnych godzin nocnych lub w trybie pracy zmianowej często jedzą nieregularnie.

4

Styl życia


Prowadzony styl życia jest bardzo ważny. Istotne jest, czy pacjent nie ma problemów ze snem i czy prowadzi aktywny tryb życia.

5

Spożywane posiłki oraz forma ich przygotowywania


Na naszą dietę wpływa rodzaj posiłków oraz sposób, w jaki je przygotowujemy. Istotne są nawyki żywieniowe – przyzwyczajenie do potraw tłustych, słodyczy czy posiłków smażonych również wpływa na stan naszego zdrowia. Skuteczne odchudzanie w Poznaniu – zaufaj naszym dietetykom.

Chcesz się skutecznie odchudzić? Znaleźć odpowiednią, zdrową i przede wszystkim bezpieczną dla zdrowia dietę?

Zapraszamy do naszej poradni dietetycznej w Poznaniu. Dobro pacjenta jest dla nas najważniejsze – z nami schudniesz bez efektu jo–jo i skutków ubocznych.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie – wiemy, że dokładny wywiad oraz profesjonalne badania to podstawa. Każdy organizm jest inny i każdy ma inne zapotrzebowanie na witaminy i składniki odżywcze. Zapewniamy regularne spotkania z dobrym dietetykiem w Poznaniu. Pacjent podczas procesu odchudzania jest pod stałym nadzorem eksperta. Nie musi także rezygnować z ulubionych potraw.

Zapraszamy do naszej poradni dietetycznej w Poznaniu - schudnij zdrowo i bezpiecznie.

Odchudzanie Poznań

Zapraszam do sklepu online

Chudnij skutecznie i bez wyrzeczeń

Zobacz sklep