O mnie


Klaudia Kotecka

Jestem doktorantką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Człowieka. Pracę doktorską poświęcam aspektowi markerów peptydowych i genetycznych składników żywności pochodzenia roślinnego odpornych na procesy technologiczne.

Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami hospitalizowanymi zdobyte na jednym z największych polskich oddziałów diabetologicznych w Szpitalu Miejskim imienia Franciszka Raszei w Poznaniu oraz poradniach dietetycznych. Pracę magisterską poświęciłam zagadnieniu izomerów trans kwasów tłuszczowych w produktach spożywczych i ich roli w codziennej diecie. Tytuł inżyniera żywności uzyskałam w oparciu o analizę gęstości odżywczej diet młodzieży w zależności od pór roku i płci. Uczestniczę w konferencjach medycznych dotyczących żywienia w profilaktyce i leczeniu chorób. W wolnych chwilach zajmuję się sportem: jeżdżę na rowerze, nartach, chętnie ćwiczę w fitness clubie.

Poszerzam swoje doświadczenie zdobyte podczas studiów, w szpitalach, poradniach oraz podczas licznych konferencji naukowych poprzez pracę w poradni dietetycznej „Biegun zdrowia”.

Aspektem żywienia człowieka interesuję się od dłuższego czasu a obecnie jako specjalista ds. żywienia i dietetyki pomagam ludziom z problemami osiągnięcia prawidłowej masy ciała.

Wywiad podczas akcji "Poznań zrzuca kilogramy"

Podczas wakacyjnej akcji "Poznań zrzuca kilogramy", w której zachęcano Poznaniaków do zdrowego stylu życia, pełniłam rolę eksperta w zakresie odżywiania. Zachęcam do obejrzenia wywiadu ze mną..

Zobacz wywiad >>

Porady podczas akcji "Poznań zrzuca kilogramy"

Podczas wakacyjnej akcji "Poznań zrzuca kilogramy", w której zachęcano Poznaniaków do zdrowego stylu życia, pełniłam rolę eksperta w zakresie odżywiania. Zapraszam do zapoznania się z moimi poradami.

Zobacz artykuł >>

Chudnij skutecznie i bez wyrzeczeń

Skontaktuj się